Havuz

Havuz

Havuz

Kaliteli Bir Havuz Yapımı Nasıl Olmalıdır?
İsna Yapı Dekorasyon hayallerinizdeki havuz tasarımını gerçekleştirecek kabiliyete sahip bir firma olarak ün yapmıştır. Müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma prensibine sahip olan firmamız, en modern tasarımları uygulayabilmektedir.Havuz yapımı, dış mekan açık havuzlar ya da iç mekan kapalı havuzlar olmak üzere 2 farklı şekilde tasarlanmaktadır. Havuz yapımında kullanılan malzemenin niteliği kullanışlı havuz inşasında önemli faktörlerden birisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Bunun yanı sıra her türlü iklim şartlarına karşı dayanıklı olan malzemelerin havuz yapımında tercih edilmesi gerekli olmaktadır. Firmamız bütün bu özelliklere dikkat ederek uluslar arası kalite standartlarının çok üstünde havuz imalatı yaparak müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Havuz yapımı profesyonellik gerektiren bir sektördür. Zira havuz yapımı havuz filitrasyon sistemlerinden havuz dezenfeksiyon sistemlerinin yapılmasına kadar oldukça geniş kapsamlı bir faaliyettir.

İsna Yapı Dekorasyon birbirinden farklı havuzları tasarlayarak hizmetinize sunmaktadır. Firmamız, alanında uzman ve profesyonel personel yapısı sayesinde son derece kullanışlı havuzlar tasarlayarak müşterilerinin kullanımına sunmaktadır. Havuz yapımı söz konusu olduğunda oldukça titiz bir çalışmaya imza atan firmamız, yüksek kalite havuz seramiklerini kullanarak, son derece şık havuzların yapılmasını sağlamaktadır. Havuz yapımı konusunda deneyimli olan firmamız, üstte taşma kanalı bulunan ve denge deposuyla birlikte üretilen havuzları tasarlamaktadır. Havuzun yapılacağı alan şayet daha dar bir alan ise; bu tip alanlarda firmamız, skimmerli sistem olarak isimlendirilen farklı bir sistem uygulamaktadır. Havuz yapımında kullanılan en modern sistemleri uygulama kapasitesine sahip olan firmamız,  skimmerli sistemleri denge deposu ve taşma kanalı gerektirmeyen alanlarda uygulamaktadır.
Havuz Yapımındaki Önemli Faktörler

  •     Havuz betonarme çatlaklarının giderilmesi
  •     Havuz İçi İzolasyonu
  •     Havuz cam mozaik kaplaması
  •     Havuz mekanik tesisatları

Havuz yapımı belirli aşamaları bulunan bir faaliyettir. Havuz yapımı kapsamında öncelikle havuzun yapılacağı yerin etüt çalışmaları yapılmaktadır. Daha sonra havuzun kaba inşaatı tamamlanmaktadır. Bu aşamadan sonra ise; havuzun sıva ve şap uygulamaları tamamlanmaktadır. Sıva ve şap işlemlerinin tamamlanmasının ardından seramik uygulaması aşamasına gelinmektedir. Firmamız sıralanan bütün bu işlemleri adeta bir nakkaş hassasiyetine sahip bir şekilde tamamlamaktadır. Havuz yapımının en önemli aşaması esasında su izolasyonunun eksiksiz bir biçimde yapılmış olmasıdır. Zira doğru ve eksiksiz bir şekilde su izolasyonu yapılmayan havuzlar, kısa süre içerisinde kullanım özelliklerini kaybetmektedir. Su izolasyonunun yapılması seramiklerin döşenmesinin hemen öncesinde gerçekleştirilmelidir.

Firmamız havuz yapımının tüm aşamalarında özen göstererek kullanışlı, kaliteli ve uzun ömürlü havuzlar tasarlamaktadır. Havuz yapımında kullanılan en yeni teknolojileri uygulayan firmamız, sürekli olarak havuz yapım ekipmanlarını güncellemektedir. Bu sayede su izolasyonu dahil olmak üzere tüm havuz yapım aşamalarında kusursuz uygulamaları hayata geçiren firmamız, su izolasyonu işlemlerinde çift kompenantlı su yalıtımını uygulamaktadır. Ayrıca havuz yapımı işlerinde kullanılan yapıştırıcı ve derzlerin teknik özellikleri de seramiklerin kalıcı olması ve havuzun su izolasyonunun tam olması açısından önemli olmaktadır. Firmamız fleks özellikli derz ve yapıştırıcıları kullanarak kusursuz bir izolasyon faaliyeti yürütmektedir.

Havuz yapımı uygulamalarında yer alan sirkülasyon pompalarının yerleştirilmesi ve filtrasyon sistemlerinin oluşturulması aşaması havuz konforunun eksiksiz yaşanması açısından oldukça önemli olmaktadır. Havuz filtrasyonu, havuzun kirlenmesine fırsat vermeden sürekli olarak havuz suyunun duru kalmasını sağlamaktadır. Havuz konforunu etkileyen bir diğer unsur ise havuz dezenfeksiyon sistemlerinin varlığıdır. Havuz dezenfeksiyon sistemleri, havuzun içinde mantar, bakteri ya da virüs gibi bakterilerin oluşumuna engel olarak sağlıklı bir havuz kullanım şartlarının oluşmasını sağlamaktadır. Firmamız gerek havuz filtrasyon işlemlerinde gerekse havuz dezenfeksiyon işlemlerinde çok başarılı uygulamalara imza atmaktadır. Zarafetin hakim olduğu havuzlar inşa eden firmamız, hem konforlu hem de son derece şık havuzlar tasarlamaktadır. Müşteri memnuniyeti eksenli bir hizmet politikasından asla vazgeçmeyen firmamız, çağdaş havuz tasarımlarını hayata geçirerek, müşterilerinin kullanımına sunmaktadır.